ppi 2012          

VIDEO: Transmisja na Żywo z Mistrzostw Europy w Kendo 2016

 

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku organizatorzy Mistrzostw Europy w Kendo przygotowali internetową transmisję zmagań na żywo. Dzięki 4 kamerom i 4 osobnym kanałom będzie możliwe śledzenie wszystkich walk odbywających się na Mistrzostwach niezależnie od pola, na którym się będą odbywały.

Gorąco zachęcamy zatem do śledzenia poczynań polskiej reprezentacji i kibicowania w domach.

Wszystkie transmisje można znaleźć pod tym linkiem

Harmonogram imprezy

 

Krzysztof Kaczorowski weźmie udział w międzynarodowym seminarium instruktorskim w Kitamoto

Polski Związek Kendo otrzymał od Wszechjapońskiej Federacji Kendo (ZNKR) zaproszenie do udziału w międzynarodowym obozie dla instruktorów, który tradycyjnie odbywa się w Kitamoto w Japonii.

Bardzo miło jest nam poinformować, że w tym roku Polskę reprezentować będzie Krzysztof Kaczorowski - 3 dan kendo, na co dzień zawodnik katowickiego Yokokanu i instruktor wiślańskiej sekcji Genryoku.

"Foreign Kendo Leaders’ Summer Seminar" odbywa się regularnie od ponad 43 lat i ma na celu zwiększanie poziomu kendo na całym świecie poprzez poszerzanie kwalifikacji uczestników pod okiem najlepszych japońskich mistrzów.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wszystkiego najlepszego na święta!

 Z okazji  świąt Wielkiej Nocy chcielibyśmy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia!

Zarząd PZKendo

 

Marcowa Warszawska Liga Kendo – wyniki i relacja

 

W środę 23 marca odbyło się kolejne spotkanie Warszawskiej Ligi Kendo. Wystartowało w nim 14 zawodników i zawodniczek z trzech warszawskich klubów.

Zwycięzcą tej odsłony został Krzysztof Bosak z Warszawskiego Klubu Kendo, który w finale pokonał Jacka Lipińskiego z Tonbo Kendo Warszawa. Trzecim miejscem podzielili się Filip Paradowski i Maciej Wierzbowski (obaj WKK).

Więcej…

 

Już dzisiaj Warszawska Liga Kendo

 

W dniu dzisiejszym odbędzie się kolejna Warszawska Liga Kendo. Można spodziewać się obecności przedstawicieli wszystkich trzech warszawskich klubów, którzy będą rywalizować o punkty rankingowe. 

Jak zawsze turniej rozpocznie się o godzinie 19:00 w siedzibie Warszawskiego Stowarzyszenia Kendo na ul. Smoczej 19.

 

Treningi Kendo w Poznaniu z sensei Sone Koetsu i Shimodaira Shinichiro

 

W dniach 19-20 marca w Poznaniu odbyła się seria treningów poprowadzona przez dwóch goszczących w Polsce instruktorów z Japonii: 

Sensei Sone Koetsu - kendo 8 dan
Sensei Shimodaira Shinichiro - kendo 7 dan

Stolicę Wielkopolski odwiedziło ponad 40 kendoków, którzy razem przećwiczyli ponad 9 godzin treningowych pod okiem Sensei.

Zajęcia obejmowały zarówno podstawy kendo i formy kata, jak również zaawansowane techniki i ćwiczenia zawodnicze. Razem z instruktorami w Polsce gościli dwaj studenci Tokijskich uniwersytetów Kosuge Masaki i Suzuki Kenta, którzy dali okazję potrenować bardziej pod kątem zawodów.

 

 

Wyniki losowania na Mistrzostwa Europy w Kendo 2016

Europejska Federacja Kendo opublikowała wyniki oficjalnego losowania grup na zbliżające się Mistrzostwa Europy Kendo w Macedonii. Zapraszamy do sprawdzenia jak losowanie potoczyło się dla zawodników i zawodniczek z Polski.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 86

Najbliższe wydarzenia

4 Czerwca WARSZAWA - Matsuri: piknik z kulturą japońską

11 Czerwca Bydgoszcz - IMP Juniorów i Młodzieży 2016

17-18 Czerwsca Wrocław - Vratislava Cup

Newsletter
Partnerzy i Sponsorzy
Sponsor reprezentacji jodo:
 
Patron Medialny Reprezentacji na MŚ:

iaido.info.pl

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_feed/helper.php on line 46
jodo.pl

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_feed/helper.php on line 46
Zdjęcie losowe
EKC Gdynia 2011

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Użytkownik

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 994264
Reklama