ppi 2012          

Zgrupowanie Kendo Juniorów i Dzieci - Łódź, luty 2016 - relacja

 

W dniach 26-28 lutego w Łodzi odbyło się zgrupowanie kendo, które miało być spotkaniem przygotowawczym dla kadry juniorskiej na nadchodzące Mistrzostwa Europy oraz spotkaniem szkoleniowym dla młodszych kendoków. Okazało się jednak, że poza kadrą i sparingpartnerami ilość młodszych zawodników była tak duża, że trzeba było dostosować plan treningowy dla obydwu grup wiekowych.  

 

Prowadzeniem treningów zajęli się byli i obecni trenerzy reprezentacji Polski. Zajęcia dla dzieci poprowadził Jarosław Wolny, natomiast trenigi kadry i starszych juniorów na zmianę prowadzili Wiesław Biel, Zbigniew Misiak i również Jarosław Wolny. Każdy z trójki skupiał się na innych aspektach sztuki szermierczej, co pozwalało uczestnikom na głębsze poznanie swojego kendo.

  

Poza wspólnymi treningami juniorów i dzieci zespół trenerski poprowadził specjalne treningi indywidualne ze sparingpartnerami dla kadry, które miały za zadanie przygotować ich bezpośrednio pod kątem docelowych zawodów, które już za niecały miesiąc. 

Więcej…

 

Lutowa Warszawska Liga Kendo – wyniki i relacja

24 lutego odbyła się kolejna odsłona Warszawskiej Ligi Kendo. Tym razem wystartowało w niej łącznie 15 zawodników, z trzech warszawskich klubów oraz gościnnie dwóch zawodników z Łodzi.

Tym razem zwycięzcą Ligi został Jacek Lipiński z Tonbo Kendo Warszawa, który w finale pokonał Mateusza Wierzbowskiego z Warszawskiego Klubu Kendo, trzecim miejscem podzielili się Maciej Wierzbowski i Krzysztof Bosak (obaj WKK).

Więcej…

 

Zgrupowanie Kadry Kendo luty 2016 - relacja

W dniach 19-21 lutego w Warszawie odbyło się połączone zgrupowanie męskiej i kobiecej reprezentacji na najbliższe Mistrzostwa Europy. Sztaby szkoleniowe obydwu drużyn przygotowały programy treningowe, które miały za zadanie przygotować zawodników i zawodniczki pod kątem walk turniejowych.

W przygotowaniach wspierali ich powołani na zgrupowanie sparingpartnerzy, którzy zapewnili wysoki poziom treningów i duże zróżnicowanie ćwiczeń. Dodatkowo odbyły się specjalne warsztaty z psychologii sportu, które specjalnie opracowała, a następnie poprowadziła Monika Małachowska  z Sopotu. 

Było to przedostatnie zgrupowanie kadry przed docelową imprezą.

 

 

Już w środę kolejna Warszawska Liga Kendo

 

W najbliższą środę odbędzie się następna kolejka Warszawskiej Ligi Kendo. Można spodziewać się obecności przedstawicieli wszystkich trzech warszawskich klubów, którzy będą rywalizować o punkty rankingowe. 

Jak zawsze turniej rozpocznie się o godzinie 19:00 w siedzibie Warszawskiego Stowarzyszenia Kendo na ul. Smoczej 19.

 

Zgrupowanie kendo JUNIORÓW – przygotowania do ME 2016

Termin: 27 – 28 luty 2016

Miejsce: ul. Andrzeja Struga 24, Łódź. Szkoła Podstawowa nr160

Prowadzący zajęcia: Zbigniew Misiak, Wiesław Biel, Anna Betley-Uchańska.

Koordynator prowadzących zajęcia z dziećmi:  Włodzimierz Małecki

Więcej…

 

Zgrupowanie Kadry Kendo Kobiet i Mężczyzn - Warszawa luty 2016

Termin: 20-21 lutego 2016

Miejsce: ul. Płocka 30 Warszawa

Prowadzący zajęcia: Mariusz Wial, Wiesław Biel, Rafał Jaśtak, Krzysztof Bosak, Anna Betley-Uchańska

Kadra kobiet: Alina Gdeczyk, Maria Bober, Agnieszka Wial, Katarzyna Śledź, Aleksandra Polok, Agata Perzyńska, Agnieszka Gil, Natalia Maj, Monika Stachowicz (Kadra Juniorów)

Sparing partnerki : Agata Ziomkowska, Aleksandra Woźniczka, Małgorzata Pawlak, Alicja Lemańska, Sandra Saja, Marta Lewicka, Monika Małachowska, Karolina Chodzińska - Bosak, Ewelina Karolak, Joanna Świętkiewicz, Anna Maria Paluszkiewicz, Ewa Błońska, Joanna Morawska, Anna Wrona, Ola Hajduk, Amelia Mądra, Bumi Kim 

Kadra mężczyzn : Rafał Jaśtak, Krzysztof Bosak, Przemysław Szymiec, Maciej Wroński, Kasper Yearwood, Wojciech Ritszel, Maciej Wierzbowski, Mariusz Wial 

Sparing partnerzy: Szeroka Kadra 

Opłaty: Kadra - 15zł, sparing partnerzy – 60zł. 
Spanie: we własnym zakresie. 

W ramach zgrupowania zakupimy : wodę , owoce. 

W czasie zgrupowania będzie obowiązywał podział na grupy.

Proszę o zgłoszenia do 17 lutego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Zapraszamy!

 

Medal Agnieszki Gil na Etsuko Cup w Szwecji

W dniach 13-14 lutego w szwedzkim Malmoe odbył się coroczny międzynarodowy turniej Sugo Cup oraz jego siostrzana impreza Etsuko Cup. W obu turniejach obok reprezentantów innych krajów europejskich można było znaleźć również sześcioosobowa reprezentacja Polski. Przewodniczącym ekipy był Wiesław Biel - trener reprezentacji Poslki kobiet, który został zaproszony na zawody w roli sędziego.

Od najlepszej strony pokazała się bezsprzecznie Agnieszka Gil - reprezentantka Polski na najbliższe Mistrzostwa Europy wywalczyła we wspomnianym wcześniej Etsuko Cup trzecie miejsce zdobywając tym samym brązowy medal.

Dodatkowo po turniejach odbyły się egzamin na stopnie dan, w których z pozytywnym skutkiem wziął udział Kajetan Kociszewski z Sopotu, zdobywając tym samym stopień 2 dan.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 86

Najbliższe wydarzenia

4 Czerwca WARSZAWA - Matsuri: piknik z kulturą japońską

11 Czerwca Bydgoszcz - IMP Juniorów i Młodzieży 2016

17-18 Czerwsca Wrocław - Vratislava Cup

Newsletter
Partnerzy i Sponsorzy
Sponsor reprezentacji jodo:
 
Patron Medialny Reprezentacji na MŚ:

iaido.info.pl

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_feed/helper.php on line 46
jodo.pl

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_feed/helper.php on line 46
Zdjęcie losowe
EKC Gdynia 2011

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Użytkownik

Warning: Creating default object from empty value in /home/qunabu/webapps/kendo_archiwum/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 994270
Reklama